Ta oferta pracy jest nieaktualna od 508 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Importu - Exportu

  • Poznań, Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2016-04-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp.K.

Chcesz brać udział w tworzeniu pięknych rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group Sp. z o.o, Sp.K.  Już od 10 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża Beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz oczu. W chwili obecnej nasze produkty można znaleźć w  punktach stacjonarnych na terenie Polski oraz w takich krajach jak: Niemcy, Rosja, Czechy, Austria, Anglia, RPA czy Grecja. Zapraszamy osoby żądne wyzwań! Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań, Suchy Las (pow. poznański)
Region: wielkopolskie
Opis stanowiska:
  • zarządzanie i organizacja zasobami ludzkimi
  • monitorowanie stanów magazynu
  • realizacja zamówień u dostawców krajowych oraz zagranicznych
  • składanie zamówień kontenerowych, organizacja transportów, odpraw celnych
  • organizacja transportów, kontrola kosztów, rozliczenia faktur transportowych, negocjacje warunków
  • sporządzanie raportów, analizy zakupów i sprzedaży
  • wykonywanie prostych tłumaczeń z języka PL- ANG i odwrotnie
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracach imp/ exp z analogicznym zakresem obowiązków
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel/ Power Point)
  • zdolności analityczne
  • bardzo dobre umiejętności organizacji pracy
  • umiejętność zarządzanie zasobami ludzkimi
  • sumienność, dokładność, punktualność, nastawienie na wynik
  • zdolność do pracy samodzielnej oraz w zespole
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zainteresowanie branżą kosmetyczną mile widziane
  • mile widziana znajomość programu Comarch ALTUM lub CDN XL
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju, awansu
  • pracę w rozwijającej się, dynamicznej firmie w miłej i przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cosmo Group z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Akacjowej 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się