Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Importu i Logistyki

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami zakupowymi, magazynowymi i transportowymi
  • zwiększanie efektywności procesów logistycznych oraz magazynowych
  • negocjacje optymalnych cen zakupu i warunków dostaw, współpraca i budowa trwałych relacji z dostawcami zagranicznymi, ocena ryzyka potencjalnych kontraktów
  • zarządzanie zapasem i dostępnością: skuteczne planowanie zakupu produktów oraz kontrola stanów magazynowych by zapewnić ciągłość sprzedaży produktów
  • współpraca z działami w firmie (szczególnie z działem marketingu) oraz partnerami zewnętrznymi w zakresie realizacji zadań logistycznych
  • opracowywanie budżetu logistycznego i jego kontrola
  • zarządzenie zespołem podległych pracowników

Nasze wymagania

  • min 2 letnie doświadczenie menadżerskie na stanowisku związanym z zarządzaniem łańcuchem dostaw i zakupami
  • zainteresowanie i wiedza dotycząca nowych technologii specyficznych dla działalności w obszarze logistycznym (w tym e-commerce)
  • b. dobra znajomość języka angielskiego
  • strategiczne myślenie, silna orientacja na cele biznesowe
  • wysokie umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • znajomość metodyki zarządzania projektami oraz optymalizacji procesów operacyjnych

Mile widziane

znajomość programu WF Mag PRO

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • wsparcie i niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo dobre warunki pracy (bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych)

Polska firma dynamicznie działająca od wielu lat w swojej branży szuka doświadczonego Kierownika ds. Importu i Logistyki

Kierownik ds. Importu i Logistyki, Warszawa