Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Importu / Import Manager

Pluszak

Pluszak

Domaniewska 47

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z kluczowymi klientami na rynku polskim (Polsat Plus Grupa)

  • Analiza rynku producentów i fabryk w Chinach i innych rynkach azjatyckich

  • Wyszukiwanie produktów

  • Przygotowanie wymagań technicznych dla produktów

  • Przygotowanie procesu i wytycznych wyboru dostawców

  • Ocena i kwalifikacja dostawców

  • Kontakt z zagranicznymi kontrahentami, prowadzenie korespondencji i rozmów w języku angielskim

  • Prowadzenie negocjacji warunków zakupu, budowanie relacji handlowych z dostawcami

  • Przygotowanie umów handlowych z dostawcami

  • Współpraca z laboratorium w zakresie testów produktów

  • Wycena produktów dla klientów

  • Współpraca z działami finansowymi, podatkowymi, prawnymi

  • Zarządzanie procesem importu towarów

  • Koordynacja zamówień i produkcji pod kątem terminowości i jakości dostaw

  • Koordynacja i współpraca z firmami spedycyjnymi, agencjami celnymi oraz podwykonawcami ds. kontroli jakości

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku azjatyckiego – w szczególności w branży akcesorium GSM / małe AGD / elektronika

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w handlu międzynarodowym (import-eksport), w szczególności w relacji Polska – China i Azja

  • Dobra znajomość procedur i procesów importowych

  • Dobra znajomość wymagań prawnych i celnych w obszarze importu towarów spoza Unii Europejskiej

  • Dobra znajomość języka angielskiego, komunikatywna znajomość języka chińskiego będzie dodatkowych atutem

  • Dynamika i efektywność

  • Elastyczny czas pracy ze względu na różnicy strefy czasowej (Polska – Azja)

  • Dyspozycyjność pod względem wyjazdów służbowych

  • Inicjatywa, komunikatywność i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymania pozytywnych relacji handlowych z dostawcami i klientami

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PPT)

Mile widziane

  • ADOBE PHOTOSHOP

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w największej Grupie Inwestycyjnej w Polsce – Polsat Plus Grupa

  • Praca w młodym i dynamicznym zespole

  • Samodzielność w działaniu

  • Cykliczne szkolenia w dziedzinie handlu międzynarodowego

  • Opieka lekarska - LUXMED

  • Multisport