Oferta pracy

Kierownik ds. Infrastruktury i Inwestycji

VIRTU Production Sp. z o.o.O firmie

VIRTU Production Sp. z o.o.

Łośnicka 35

Zawiercie

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normami IFS i BRC, przestrzegając międzynarodowych standardów bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: Nr ref.: IM/09/2020

Zadania:

  • prowadzenie prac przygotowawczych dotyczących realizacji inwestycji (przygotowanie założeń technicznych, udział w tworzeniu dokumentacji oraz w wyborze projektantów i wykonawców),
  • zarządzanie projektami technicznymi i inwestycyjnymi w ramach zakładu produkcyjnego,
  • nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych, zgodnie z założonym harmonogramem, budżetem oraz wymogami jakościowymi,
  • raportowanie postępów realizacji prowadzonych inwestycji,
  • koordynowanie procesu uzyskiwania niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych oraz odpowiedzialność za ich realizację,
  • nadzór nad przygotowaniem i zawieraniem umów z wszystkimi uczestnikami procesu przygotowania inwestycji,
  • współpraca z innymi działami w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – budowlane lub techniczne,
  • minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie nadzoru nad realizacją inwestycji budowlanych,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami technicznymi i infrastrukturalnymi,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych z branży FMCG będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość prawa budowlanego i KPA,
  • komunikatywność oraz umiejętność skutecznych negocjacji,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • samodzielne  zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy),
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • rozwój kompetencji menedżerskich i profesjonalnych,
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
  • prywatną opiekę medyczną.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie
swojej aplikacji za pomocą przycisku:

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Zgoda na przetwarzanie danych

Wysyłając nam Twoje dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w aplikacji przez należące do Grupy Virtu (Virtu Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000375708,  Virtu Badania i Rozwój Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000378363, Virtu Marketing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000535431, Virtu Production Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000631796) spółki z siedzibą w Zawierciu, przy ulicy Łośnickiej 35,  na potrzeby prowadzonej rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zgoda na przyszłe rekrutacje

Jeśli bierzesz udział w trwającym procesie rekrutacyjnym i chcesz pozostać w naszej bazie kandydatów na wypadek przyszłych procesów rekrutacyjnych lub rekrutacji na inne stanowiska, umieść w swoim dokumencie aplikacyjnym następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy także na potrzeby innych, w tym przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółki z Grupy Virtu

Dane te będziemy wówczas przechowywać do celu ewentualnego zaproszenia Cię na rozmowę kwalifikacyjną i wyłącznie do czasu cofnięcia przez Ciebie tej zgody, po czym usuniemy dane z naszej bazy. Jeśli aplikujesz poprzez nasz formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej, powyższą zgodę możesz wyrazić zaznaczając poniższe oświadczenie, w przeciwnym wypadku umieść je w swoich dokumentach aplikacyjnych przesyłanych nam w formie papierowej lub z wykorzystaniem poczty e-mail :

*wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółki z Grupy Virtu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy