Kierownik ds. infrastruktury technicznej i mediów przemysłowych

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Miejsce Pracy: Centrum Poznania

Opis stanowiska

  • Planowanie i organizacja bieżących zadań związanych z infrastruktury zakładu takich jak instalacji mediów przemysłowych, elementów budynków, placów, ciągów komunikacyjnych itp.
  • Zapewnienie ciągłości dostaw mediów energetycznych,
  • Planowanie i organizacja przeglądów prewencyjnych, remontów i konserwacji infrastruktury technicznej,
  • Kierowanie, planowanie i organizacja pracy podległych pracowników, w tym nadzór na magazynem części zamiennych oraz dokumentacją działową,
  • Kontrola i podejmowanie działań obniżających koszty zużycia mediów,
  • Zlecanie, nadzór i odbiór prac firm zewnętrznych w zakresie napraw i remontów elementów infrastruktury,
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn i urządzeń,
  • Uruchamianie nowych procesów technologicznych i realizację prac inwestycyjnych w zakresie infrastruktury,
  • Współpracy z innymi działami w zakresie realizowanych zadań

WYMAGANIA:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i jasnego przekazywania informacji,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wiedza z  zagadnień  instalacji wodnych, parowych, chłodniczych i grzewczych,
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru i eksploatacji.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy