Oferta pracy

Kierownik ds. infrastruktury technicznej

MKS Cracovia S.S.A.O firmie

MKS Cracovia S.S.A.

ul.Kałuży 1

Kraków

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie min. średnie (techniczne),
  • nadzór i koordynacja przeglądów stadionu wynikające z prawa budowlanego,
  • uprawnienia SEP do 15 kV,
  • pracowitość,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy oraz sumienność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia energetyczne.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • nadzór nad infrastrukturą techniczną obiektu,
  • nadzór nad systemem p.poż. (SAP, DSO, oddymianie),
  • nadzór nad systemem monitoringu i kontroli dostępu,
  • nadzór nad systemem BMS,
  • nadzór nad systemem jacuzzi i saun,
  • bieżąca kontrola agregatu prądotwórczego, UPSów 160kVA, instalacji oświetlenia, wind, instalacji wod-kan, instalacji chłodniczych, grzewczych, wodociągowych, instalacji hydrantowej, wymiennikowni ciepła i chłodu, agregatu wody lodowej, pompowni nawodnienia murawy, hydroforni, urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych,
  • zaopatrzenie stadionu w bieżące materiały,
  • pozyskiwanie ofert na prowadzone inwestycje,
  • koordynacja wykonywanych prac remontowych na stadionie,
  • obchód stadionu i bieżące koordynowanie awarii,
  • zgłaszanie powstałych szkód i usterek do odpowiednich organów,
  • kontrola zużycia mediów i rozliczanie Najemców,
  • prowadzenie książki obiektu, nadzór nad terminowością przeglądów oraz kontrola firm wykonujących przeglądy i naprawy,
  • bieżące zlecenia zw. z funkcjonowaniem stadionu,
  • nadzór nad pracownikami gospodarczymi,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • umowę o pracę,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby. Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową Comarch w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy