Oferta pracy

Kierownik ds. instalacji elektrycznych

ERBUD S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracami na budowie;

  • Koordynacja prac firm podwykonawczych;

  • Przygotowanie, weryfikacja i nadzór nad harmonogramem robót;

  • Weryfikacja ofert podwykonawców;

  • Wykonywanie kalkulacji i ofert w zakresie branży;

  • Analiza i optymalizacja rozwiązań projektowych;

  • Weryfikacja i przygotowanie dokumentacji powykonawczej;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresie instalacji elektrycznych;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w bezpośrednim nadzorze nad wykonywaniem prac instalacyjnych;

  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń;

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD;

  • Znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów;

  • Umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji pracy;

  • Gotowość do pracy na budowach na terenie woj. kujawsko-pomorskiego + ościennych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pakiet dodatkowych benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i nauki języków obcych);

  • ciekawe zadania realizowane w dynamicznej organizacji o bardzo przyjaznej atmosferze i kulturze organizacyjnej;

  • możliwość stałego rozwijania umiejętności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • partnerska atmosfera współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD S.A.

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy

GRUPA ERBUD jest społecznie odpowiedzialna, dlatego w 2015 powołana została Fundacja ERBUD Wspólne wyzwania im. Eryka Grzeszczaka, która pomaga w usamodzielnianiu wychowanków domów dziecka.