Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Inwestycji (branża przemysłowa)

AFT Sp. z o.o.

Zielna 1

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie projektów inwestycyjnych opartych o generalne wykonawstwo,

  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie prac w ramach pozyskanych projektów,

  • Tworzenie i kontrola budżetu projektu oraz przepływów finansowych,

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów,

  • Tworzenie harmonogramu inwestycji i określanie ścieżki krytycznej realizacji projektu,

  • Optymalizacja kosztów projektu (odpowiedzialność za wynik finansowy),

  • Zarządzanie zespołem realizacji projektu,

  • Wybór podwykonawców oraz uczestnictwo w przygotowaniu umów,

  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami,

  • Egzekwowanie od podwykonawców zgodności realizacji z pozwoleniami, obowiązującymi przepisami, normami oraz zasadami wiedzy technicznej,

  • Prowadzenie bieżącej i ciągłej analizy planowanego i faktycznego wykonania prac,

  • Prowadzenie korespondencji z wszelkimi interesariuszami projektu we współpracy z kancelariami prawnymi,

  • Utrzymanie, koordynowanie i zarządzanie kontraktami z lokalnymi służbami, władzami oraz nadzorem budowlanym w trakcie realizacji inwestycji,

  • Koordynacja i uczestnictwo w tworzeniu dokumentacji technicznej,

  • Raportowanie z postępów projektu,

  • Zarządzanie procesem odbiorów końcowych wraz z uzyskaniem pozwoleń.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie przy pozyskiwaniu i realizacji projektów inwestycyjnych w branży przemysłowej,

  • Doświadczenie w prowadzeniu, koordynacji frontu robót,

  • Doświadczenie przy projektach typu zaprojektuj i wybuduj,

  • Wykształcenie wyższe techniczne ze znajomością zagadnień budowlanych/energetycznych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do podróży służbowch,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane,

  • Certyfikat zarządzania projektami.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

AFT Sp. z o.o. firma inżynierska, z długoletnim doświadczeniem na rynku B2B, dostarczająca wysokiej klasy rozwiązania dla odbiorców branży przemysłowej (energetyka, ciepłownictwo, petrochemia, gospodarka wodno-kanalizacyjna itp.), działająca na terenie całej Polski.

Więcej o AFT: www.aft.pl

Przewiń do profilu firmy