Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. inwestycji budowlanych

LUK INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

20

Pobiednik Mały (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nieruchomości pod nowe inwestycje

  • uzyskiwanie niezbędnych uzgodnień, decyzji administracyjnych oraz współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi w tym zakresie,

  • nadzór nad realizacją inwestycji oraz ich zgodnością z zawartymi umowami i dokumentacjami projektowymi,

  • sprawowanie kontroli nad rozliczeniami umów dotyczących prac oraz robót budowlanych prowadzonych przez wykonawców

  • uczestniczenie w komisjach odbioru końcowego zadań inwestycyjnych,

  • współpracę z urzędami administracji terenowej,

  • kierowanie zespołem, nadzór oraz delegowanie zadań.

Nasze wymagania

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

• posiada wykształcenie minimum średnie w specjalności budowlanej

• posiada doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze

• doświadczenie w kierowaniu zespołem,

• zna przepisy ustaw

• sprawnie posługuje się narzędziami pakietu Office,

• posiada umiejętność analitycznego myślenia,

• posiada umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

• posiada prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • ubezpieczenie medyczne

  • samochód służbowy bardzo dobrej klasy

  • laptop

  • telefon służbowy