Oferta pracy

Kierownik ds. Inwestycji

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Sekundowa 1

Warszawa

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kierownik ds. Inwestycji Numer ref.: Nr ref. WKI 01/2021

Opis stanowiska:

  • koordynacja i odpowiedzialność za wszystkie fazy projektów budowlanych jako niezależny kierownik projektu (nowy budynek, przebudowa, renowacja) w różnych regionach Polski
  • samodzielne i niezależne zarządzanie projektami
  • koordynacja projektów budowlanych i wykonawczych
  • tworzenie kosztorysów oraz kontrola terminów, kosztów i jakości (weryfikacja faktur i akceptacje)
  • przygotowanie ofert z aktywnym udziałem w negocjacjach kontraktowych z wykonawcami
  • przygotowywanie i realizacja trwających przetargów
  • nadzór nad dokumentacją prowadzonych projektów i ich archiwizacją
  • kontakt z lokalnymi urzędami
  • pierwsza osoba kontaktowa dla naszych nieruchomości w Polsce
  • bieżąca współpraca z siedzibą centrali w Salzburgu

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim lub niemieckim.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne z zakresu budownictwa (najlepiej w zakresie prowadzenia robót budowlanych lub zarządzania nieruchomościami)
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe na tożsamym lub podobnym stanowisku
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • odpowiedzialność i samodzielne działanie podczas realizacji zadań i projektów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1)
  • preferowana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie
  • prawo jazdy (kat. B)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole
  • samochód służbowy do celów prywatnych
  • bezpłatną naukę języka obcego w siedzibie pracodawcy
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy