Oferta pracy

Kierownik ds. IT

Herbapol Lublin S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad pracą zespołu.

  • Zarządzanie procesem udzielaniem wsparcia użytkownikom oprogramowania zgłaszającym problemy.

  • Nadzór nad bezpieczeństwem oprogramowania.

  • Utrzymanie systemów oraz rekomendowanie możliwości ich rozbudowy pod względem funkcjonalności.

  • Udział w tworzeniu budżetu na zakup sprzętu i licencji.

  • Zarządzanie procesem zakupu sprzętu oraz licencjami zainstalowanego oprogramowania.

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość baz danych MS SQL.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem.

  • Nastawienie na realizację celów.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Samodzielność, zaangażowanie i determinacja w realizacji zadań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Rabat na firmowe produkty.

  • Kartę Multisport.

  • Dofinansowanie posiłków.

  • Możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin