Ta oferta pracy jest nieaktualna od 480 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Ds. Jakości

  • Cieszyn, śląskie
  • Kierownik
  • 2016-12-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    KIEROWNIK DS. JAKOŚCI

    Miejsce pracy: Cieszyn (okolice)
    Region: śląskie

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie podległym zespołem działu jakości,
    • nadzór nad procesami jakościowymi i ich doskonalenie,
    • podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących,
    • koordynowanie działań związanych z rozwiązywaniem problemów jakościowych,
    • zarządzanie reklamacjami,
    • reprezentowanie firmy przed klientami oraz dostawcami,
    • współpraca z działem produkcji w zakresie udoskonalania poziomu jakości,
    • sporządzanie raportów oraz dokumentacji jakościowej.

    Wymagania:

    • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane wykształcenie kierunkowe
    • praktyczna znajomość systemu ISO TS 16949 oraz narzędzi i metod jakościowych: SPC, APQP, PPAP,FMEA, 8D, 5Why, Ishikava,
    • znajomość specyficznych wymagań klienta (np. VW, GM),
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
    • doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu.

    Oferujemy:

    • udział w realizacji nowych projektów,
    • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • stałe warunki zatrudnienia oraz rynkowe wynagrodzenie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz List motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej