Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Jakości i Efektywności

Paged Pisz Sp. z o.o.

  • Kwiatowa 1, Pisz
    Pisz, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Kwiatowa 1

Pisz

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie i rozwój procesów Lean w Paged Pisz Sp z o.o.

  • Inicjowanie nowych rozwiązań oraz koordynowanie projektów polegających na usprawnianiu procesów i systemów produkcyjnych, m.in. w zakresie: poprawy jakości, wzrostu wydajności, skrócenia czasu produkcji, redukcji kosztów i strat, efektywnych metod wytwarzania zgodnie z filozofią Lean Management

  • Prowadzenie szkoleń z obszaru Lean Management

  • Rozwój lokalnego zespołu ds. jakości i efektywności

  • Opracowanie Road Map wytyczającej kierunek i budującej doskonałość operacyjną

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Zakładu oraz Kierownikami Wydziałów produkcyjnych w zakresie podejmowania działań w oparciu o narzędzia Lean

  • Monitorowanie i ocena wybranych wskaźników jakościowych i wydajnościowych

  • Popularyzowanie i kreowanie podejścia Lean Management wśród pracowników

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość narzędzi i technik Lean Management (m.in. 5S, VSM, TPM, SMED)

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w branży przemysłowej, związane z optymalizacją produkcji)

  • Wykształcenie wyższe

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności analityczne

  • Inicjatywa, wytrwałość

  • Doświadczenie w projektowaniu, przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, w tym rozwijanie współpracy z różnorodnymi zespołami

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną na terenie całego kraju

  • Szeroki pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, świąt, kolonii dla dzieci, imprezy integracyjne, wycieczki, pływalnia, fitness, hala sportowa,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Grupa Paged - holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, lider w branży sklejkowej. Jesteśmy stabilnie finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 1800 pracowników.

Przewiń do profilu firmy