Oferta pracy

Kierownik ds. Jakości

Gi GroupO firmie

  • Józefów (pow. otwocki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik ds. JakościNumer ref.: 4477

Główne zadania:

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej obejmującej standardy, procedury, instrukcje
  • Prowadzenie projektów usprawniających procesy w firmie produkcyjnej
  • Monitorowanie wskaźników w podległych obszarach
  • Przestrzeganie niezbędnych procedur, weryfikacja procesów pod kątem oczekiwań Zarządu
  • Odpowiedzialność za audyt ISO
  • Zarządzanie działem jakości
  • Nadzór nad procesem reklamacji
  • Nadzór nad procesami homologacji

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe
  • Język angielski na bardzo dobrym poziomie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane doświadczenie w automotive)
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, zaangażowanie
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport),
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • Sprawny proces rekrutacji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570

Ogłoszenie archiwalne