Oferta pracy

Kierownik ds. jakości

Klient Pracuj.plO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie jakości produkcji i podejmowanie niezbędnych działań doskonalących

  • Kontrola skuteczności prowadzonych działań po reklamacyjnych, aktywna współpraca z dostawcami

  • Organizowanie i nadzorowanie prac związanych z jakością produktu (plan jakości, przeprowadzanie wymaganych badań, wystawianie wszelkich niezbędnych świadectw i dokumentów, archiwizowanie próbek, zapewnienie aktualnych instrukcji przeprowadzania badań kontrolnych)

  • Weryfikacja i analiza bieżących problemów jakościowych

  • Raportowanie wyników analiz oraz planów działań

  • Nadzór nad efektywnością rozwoju systemu zarządzania jakością

  • Ocena wyrobu gotowego dotycząca jego zgodności z wymaganiami Klienta

  • Podejmowanie decyzji odnośnie dopuszczenia/odrzucenia wyrobu gotowego do wysyłki

  • Nadzór nad urządzeniami pomiarowymi

  • Zapewnienie skuteczności procesu zarządzania zmianą

  • Analiza oraz akceptacja wskaźników jakościowych

  • Raportowanie głównych wskaźników wewnątrz organizacji

  • Analiza ryzyk

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (chemia, biologia, analityka medyczna, farmacja, biotechnologia itp.)

  • Minimum 3 lat doświadczenia w zapewnieniu i kontroli jakości

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy, sumienność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pakiet socjalny (Multisport, inne świadczenia socjalne)

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego

Klient Pracuj.pl

Kierownik ds. jakości / Quality Leader będzie odpowiedzialny za nadzór nad procesami produkcyjnymi, rozwiązywanie problemów, a także planowanie działań prewencyjnych i korygujących.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy