Oferta pracy

Kierownik ds. Jakości

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta, będącego właścicielem rozpoznawalnego brandu z branży spożywczej, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kierowanie, kontrola i nadzór nad zintegrowanym systemem w celu zapewniania jakości oraz bezpieczeństwa wytwarzanej żywności przy jednoczesnej dbałości o środowisko i bezpieczeństwo pracy pracowników zakładu
  • Opracowywanie, aktualizowanie i opiniowanie oraz nadzór nad dokumentacją zintegrowanego systemu
  • Nadzorowanie procesu przyjęcia oraz oceny surowców, opakowań i materiałów pomocniczych
  • Czynny udział w procesach reklamacyjnych
  • Nadzorowanie procesów związanych z kontrolą jakości wyrobów gotowych (proces, wysyłka, monitoring prób referencyjnych)
  • Uczestnictwo podczas opracowywania corocznych celów jakościowych, środowiskowych i BHP oraz cykliczne monitorowanie statusu ich realizacji
  • Koordynowanie prac związanych ze sprawozdawczością z zakresu zarządzania środowiskiem
  • Udział w planowaniu budżetu działu
  • Nadzorowanie pracy oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania laboratorium zakładowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia żywności lub pokrewne;
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży spożywczej (wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołem);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość GHP, GMP, HACCP, IFS/BRC, SQMS, ISO 14001;
  • Umiejętność efektywnego wdrażania zmian systemowych;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne (praca zespołowa, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność organizacji pracy, orientacja na wyniki, komunikatywność);
  • Udokumentowana wiedza (certyfikaty, szkolenia, studia podyplomowe) na temat norm i standardów jakości – mile widziane.

Oferujemy:

  • Odpowiednio zorganizowane środowisko pracy z możliwością rozwoju umiejętności zawodowych;
  • Udział w interesujących projektach oraz realny wpływ na strategie rozwoju organizacji;
  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
  • Pracę w firmie będącej producentem zdrowych produktów spożywczych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy