Oferta pracy

Kierownik ds. Jakości

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego klienta, firmy o międzynarodowym zasięgu z branży produkcji spożywczej, poszukujemy aktualnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Główny zakres obowiązków:

  • Współtworzenie, wdrażanie i nadzór nad systemami zapewnienia jakości zakładu produkcyjnego
  • Wdrażanie standardów jakości oraz bezpieczeństwa żywnościowego
  • Moderowanie zmian służących eliminacji stwierdzonych problemów, wprowadzaniu działań korygujących
  • Zarządzanie procesem audytu wewnętrznego i zewnętrznego dotyczącego zakładu produkcyjnego
  • Prowadzenie oraz organizacja szkoleń zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz procedurą szkoleń
  • Współuczestnictwo we wdrażaniu nowych technologii
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem z nastawieniem na rozwój poszczególnych pracowników
  • Tworzenie i nadzorowanie budżetu działu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Technologia Żywności, Zarządzanie Systemami Jakości lub pokrewne)
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem jakością w branży spożywczej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Procesowe podejście do zagadnień operacyjnych z nastawieniem na ciągłe doskonalenie
  • Zadaniowość i duża dynamika działań
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej organizacji
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Dużą decyzyjność oraz możliwości rozwoju
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne