Oferta pracy

Kierownik ds Jakości (projekt budowlany)

POSCO Engineering & Construction CO., LTD., S.A. Oddział w PolsceO firmie

  • Zabraniecka 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

POSCO Engineering & Construction CO., LTD., S.A. Oddział w Polsce

Zabraniecka 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości robót budowlanych pod kątem zgodności z projektem, wszystkimi obowiązującymi przepisami, normami i wymaganiami klienta.

  • Przeprowadzanie wyrywkowych kontroli zgodności inwestycji z dokumentacją projektową.

  • Kontrola wykonawców, czy zachowują standardy jakości podczas prac i w jakim zakresie konieczne jest wprowadzenie działań naprawczych.

  • Opracowywanie raportów (wraz z dokumentacją fotograficzną) zawierających informacje o stopniu zaawansowania prac i ich dokładności do etapu inwestycji wraz z wykazem błędów.

  • Udział w odbiorze wykonanych robót.

  • Przeglądy i kontrola kompletności dokumentacji technicznej projektu.

  • Kontrola zgodności dokumentacji z pozwoleniem na budowę w oparciu o polskie normy techniczne, przepisy odbiorowe oraz Prawo Budowlane wraz z towarzyszącymi dokumentami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Ponad 10 lat doświadczenia zawodowego.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku na budowie.

  • Doświadczenie w prowadzeniu kontroli jakości w dużym projekcie budowlanym (przynajmniej jeden projekt jako Kierownik Kontroli Projektu).

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point).

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B - w zależności od preferencji kandydata.

  • Kontrakt czasowy do zakończenia projektu (trwa 36 miesięcy).

  • Poziom stanowiska dostosowany do doświadczenia zawodowego.

  • Praca nad wyjątkowym projektem w Polsce o wartości ponad 2 mld zł.

  • Poziom wynagrodzenia adekwatny do umiejętności i kwalifikacji.

  • Pracę w międzynarodowym zespole, któremu przewodzą Koreańscy inżynierowie z firmy pracującej w oparciu o najnowocześniejsze technologie.