Oferta pracy

Kierownik ds. jakości

ASCLEPIOS SAO firmie

  • Sieradz, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

www.asclepios.pl

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1995 roku, współpracujemy z połową szpitali w Polsce i zawieramy coraz więcej umów przetargowych. Naszymi partnerami są największe koncerny farmaceutyczne na świecie i czołowi polscy producenci leków. W swojej ofercie posiadamy około 10 tys. pozycji asortymentowych. Dzięki temu oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w leki, niezbędne w lecznictwie zamkniętym.

Nasza Misja: Dbamy o sprawny przepływ środków medycznych między producentem a szpitalem, mając na uwadze dobro i zdrowie pacjenta.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie procesu opracowywania, aktualizacji i wycofywania dokumentacji Systemu Zapewnienia Jakości
  • Weryfikacja zgodności dokumentów Systemu Zapewnienia Jakości z Procedurą nadzoru nad dokumentacją
  • Archiwizowanie dokumentacji Systemu Zapewnienia Jakości
  • Nadzór aktualności i okresowa weryfikacja procedur, instrukcji i innych dokumentów systemowych
  • Nadzór nad aktualnością i okresowa aktualizacja Procedury kwalifikacji dostawców usług
  • Prowadzenie audytów zewnętrznych dostawców usług oraz prowadzenie dokumentacji auditów
  • Wykonywanie całokształtu prac związanych z wdrożeniem i utrzymaniem Systemu Zarządzania Jakością (SZJ),
  • Udział w audytach wewnętrznych,
  • Ciągłe doskonalenie procesów związanych z Systemu Zapewnienia Jakości.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego – preferowany magister farmacji i/lub doświadczenie w obszarze zarządzania jakością,
  • Min. roczne doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość Ustawy Prawo Farmaceutyczne i Rozporządzenia w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucji
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Odpowiedzialności, systematyczności i rzetelności w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia, Benefity

Sposób aplikowania na stanowisko:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy