Kierownik ds. Jakości

  • Ujście, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 30.08.2017
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 29.09.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Ardagh Glass S.A. poszukuje Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Ujście

Zadania Kierownika ds. Jakości:

  • zarządzanie zespołem pracowników
  • planowanie i realizacja wewnętrznych szkoleń
  • monitorowanie procesu kontroli finalnej wyrobów
  • inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących
  • dokumentowanie prowadzonych działań, sporządzanie raportów i sprawozdań z monitorowanego obszaru
  • budżetowanie i planowanie remontów oraz przeglądów w zarządzanym obszarze

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowane o profilu branżowym
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnym – 5 lat, w tym 2 lata w obszarze zarządzania jakością
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomości SPC i praktycznej umiejętności zastosowania metod rozwiązywania problemów
  • znajomości norm i standardów związanych z zarządzaniem jakością
  • znajomości zasad wymiarowania i tolerowania wymiarów
  • umiejętności analizy oraz trafnego wnioskowania
  • kreatywności w rozwiazywaniu problemów
  • umiejętności budowania relacji w zespole i z klientami
  • umiejętności motywowania podległych pracowników
  • asertywności w kontaktach interpersonalnych
  • zdolności organizacyjnych i umiejętności planowania i ustalania priorytetów
  • znajomości MS Office, mile widziana znajomość - SAP
  • preferowany certyfikat Green Belt i uprawnienia audytora ISO
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • możliwości rozwoju poprzez udział w skrojonych na miarę szkoleniach oraz programach rozwojowych
  • wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh na świecie
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwości awansu pionowego i poziomego w ramach grupy Ardagh
  • najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy oraz zdrowie naszej załogi
  • wachlarz świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV klikając przycisk Aplikuj.

Dowiedz się więcej o nas na: www.ardaghgroup.com

Pamiętaj aby w CV zamieść klauzulę o wyrażeniu zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się