Ta oferta pracy jest nieaktualna od 234 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Jakości

  • Ujście, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 30.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ardagh Glass S.A. poszukuje Pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ujście

    Zadania Kierownika ds. Jakości:

    • zarządzanie zespołem pracowników
    • planowanie i realizacja wewnętrznych szkoleń
    • monitorowanie procesu kontroli finalnej wyrobów
    • inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących
    • dokumentowanie prowadzonych działań, sporządzanie raportów i sprawozdań z monitorowanego obszaru
    • budżetowanie i planowanie remontów oraz przeglądów w zarządzanym obszarze

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego technicznego, preferowane o profilu branżowym
    • doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnym – 5 lat, w tym 2 lata w obszarze zarządzania jakością
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • znajomości SPC i praktycznej umiejętności zastosowania metod rozwiązywania problemów
    • znajomości norm i standardów związanych z zarządzaniem jakością
    • znajomości zasad wymiarowania i tolerowania wymiarów
    • umiejętności analizy oraz trafnego wnioskowania
    • kreatywności w rozwiazywaniu problemów
    • umiejętności budowania relacji w zespole i z klientami
    • umiejętności motywowania podległych pracowników
    • asertywności w kontaktach interpersonalnych
    • zdolności organizacyjnych i umiejętności planowania i ustalania priorytetów
    • znajomości MS Office, mile widziana znajomość - SAP
    • preferowany certyfikat Green Belt i uprawnienia audytora ISO
    • prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych

    Naszym Pracownikom oferujemy:

    • możliwości rozwoju poprzez udział w skrojonych na miarę szkoleniach oraz programach rozwojowych
    • wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh na świecie
    • udział w ciekawych projektach
    • możliwości awansu pionowego i poziomego w ramach grupy Ardagh
    • najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy oraz zdrowie naszej załogi
    • wachlarz świadczeń socjalnych

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV klikając przycisk Aplikuj.

    Dowiedz się więcej o nas na: www.ardaghgroup.com

    Pamiętaj aby w CV zamieść klauzulę o wyrażeniu zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.