Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Jakości

REICHLE & DE-MASSARI PRODUKCJA Sp z o. o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakładzie produkcyjnym. System obejmuje ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 oraz wymagania grupowe. Do zakresu obowiązków będzie należało również reprezentowanie firmy przed audytorami zewnętrznymi i Klientami, wsparcie dla ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych, rozwiązywanie reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych oraz systematyczne raportowanie wyników jakości do struktur lokalnych i grupowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra orientacja w systemach ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w środowisku międzynarodowym,
  • znajomość metodologii Lean Manufacturing, narzędzi Problem Solving, raportów 8D,
  • certyfikat audytora ISO,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej, otwartość i zorientowanie na wyniki,
  • posiadanie prawa jazdy kat.B.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym i ambitnym zespole, w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • międzynarodowe środowisko pracy z innowacyjnym podejściem do zarządzania,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności,
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • rozbudowany system świadczeń pozapłacowych.

REICHLE & DE-MASSARI PRODUKCJA Sp z o. o.

Jesteśmy wiodącym producentem okablowania strukturalnego. Jesteśmy niezależną firmą należącą do grupy R&M, aktywnie działającą na rynku technologii telekomunikacyjnych.

Aktualne oferty pracodawcy
QM/2021

Kierownik ds. Jakości, Warszawa