Oferta pracy

Kierownik ds. Jakości

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MASK AUTHORITY sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i rozwój Systemów Zarządzania Jakością zgodnych z normami PN EN ISO 9001 i 13485

  • Utworzenie i zarządzanie zespołami działu jakości

  • Opracowanie i przedstawianie sprawozdań dotyczących jakości oraz funkcjonowania systemu

  • Planowanie audytów wewnętrznych i ich koordynacja

  • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji SZJ

  • Nadzór nad wyrobem i materiałem niezgodnym

  • Współpraca ze wszystkimi jednostkami organizacyjnymi w spółce w zakresie wdrożenia i utrzymania SZJ

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie w pracy z systemem ISO 13485

  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia

  • Znajomość i doświadczenie we wdrażaniu normy ISO 9001 – wymóg konieczny

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - wymóg konieczny

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opieka medyczna

  • Parking

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Aktywny udział w rozwoju firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Mask Authority Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się inwestycją typu greenfield. Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO, dlatego produkcja odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu w pomieszczeniach typu clean room.

Przewiń do profilu firmy