Oferta pracy

Kierownik ds. Kadr i Administracji

Czmuda Group Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dołącz do firmy CZMUDA GROUP Sp. z o.o., która jest wiodącym producentem oznakowania drogowego. Firma specjalizuje się również w produkcji własnych konstrukcji stalowych jak też konstrukcji budowlanych i inżynierskich wg. zewnętrznych opracowań.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Dobre Miasto, woj. warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • Profesjonalne wsparcie Biura Zarządu
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i zapewnianie właściwego przepływu informacji
  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • Ewidencja i zarządzanie korespondencją
  • Nadzór nad przepływem faktur i wprowadzanie ich do systemu bankowego
  • Przygotowywanie zestawień, analiz, raportów
  • Samodzielne prowadzenie akt osobowych pracowników Spółki
  • Sporządzanie list płac
  • Prowadzenie obowiązkowych ewidencji związanych z zatrudnieniem pracowników Spółki
  • Rozliczanie umów cywilno–prawnych
  • Sporządzanie sprawozdań/deklaracji (GUS, ZUS, PFRON)
  • Dbanie o wizerunek i wygląd biura

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku asystenta/specjalisty/kierownika Biura Zarządu
  • Min. 3 lata doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń, prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Znajomość programu: Symfonia Kadry i Płace, ZUS płatnik
  • Znajomość przepisów z zakresu prawo pracy, a w szczególności przepisów dotyczących czasu pracy, ubezpieczeń społecznych, ZFŚS
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Outlook, PowerPoint, Word, Excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – mile widziane potwierdzenie stosowanym certyfikatem
  • Zdolność wykonywania wielu zadań jednocześnie i ustalania priorytetów
  • Umiejętność przejmowania inicjatywy
  • Szybkie realizowanie złożonych zadań i projektów przy minimalnych instrukcjach lub ich braku
  • Umiejętność pewnego i skutecznego porozumiewania się z różnymi grupami ludzi, np. Zarząd, Współpracownicy, Klienci
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotować do relokacji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Motywacyjny system premiowy
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
Aplikację prosimy kierować za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy