Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Kadr i Płac

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 12.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIEROWNIK
    DS. KADR I PŁAC
    Miejsce pracy: Gliwice
    Cel stanowiska: zapewnienie funkcjonowania organizacji zgodnie z prawem pracy, w celu minimalizacji ryzyka prowadzenia działalności.

    Opis stanowiska:

    • koordynowanie procesów HR w obszarze kadrowo-płacowym i aktywne wspieranie managerów w tym zakresie
    • pełnienie roli Key Usera dla obszaru kadrowo-płacowego w projekcie wdrożenia nowego systemu informatycznego dla HR
    • monitorowanie zmian prawnych, tworzenie rekomendacji dotyczących dostosowania obsługi kadrowo-płacowej
    • proponowanie optymalizacji biznesowych
    • zarządzanie zespołem specjalistów z obszaru kadrowo-płacowego
    • wsparcie działu szkoleń i rozwoju w działaniach związanych z zarządzaniem procesem rozwoju pracowników i współpracy z przełożonymi (w tym prowadzenie szkoleń i warsztatów)
    • stałe monitorowanie i zarządzanie budżetem kosztów osobowych
    • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień dot. wskaźników HR adekwatnie do bieżących potrzeb
    • aktywne uczestnictwo w budowaniu i realizacji strategii biznesowej, a także wsparcie działów
      w jej realizacji
    • bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Personalnego

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o kierunku ZZL, psychologia, prawo
    • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w roli kierowniczej, w bliskiej współpracy z biznesem
      – warunek konieczny
    • samodzielność i odwaga w działaniu, pewność siebie, jak również pokora i otwartość
      na informację zwrotną
    • nastawienie na rezultat i proaktywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
    • ciągła chęć do nauki i otwartość na różnorodne zadania (nowatorskie, ale również
      na codzienną pracę operacyjną)
    • wysokie zdolności analityczne i dobra znajomość narzędzi (w szczególności Excel
      oraz PowerPoint)
    • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną swobodną komunikację
    • doświadczenie we wprowadzaniu zmian oraz optymalizacji procesów kadrowo-płacowych
    • doświadczenie w tworzeniu procedur i standardów pracy
    • biegła znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych

    Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową. Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów. BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo–jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

    Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.

    opisopis