Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds.kadr i płac / HR Manager

Deo HotelO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru nad pracą działu kadr i płac;

  • organizacja szkoleń brandowych;

  • analizę potrzeb szkoleniowych i dbanie o rozwój pracowników;

  • tworzenie systemów motywacyjnych, diagnozowanie problemów w tym zakresie i szukanie rozwiązań, które zmotywują i w efekcie poprawią efektywność pracy;

  • tworzenie strategii umożliwiającej jak najpełniejsze wykorzystanie potencjału zatrudnionych pracowników;

  • organizacja imprez pracowniczych;

  • współpraca przy prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej (w tym m.in. przygotowywanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy oraz zaświadczeń);

  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych oraz zwolnień lekarskich;

  • monitorowanie terminów badań lekarskich i wystawianie skierowań na badania lekarza medycyny pracy oraz badania sanitarno-epidemiologiczne;

  • sporządzanie umów cywilnoprawnych oraz ich rozliczanie;

  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy oraz z tytułu umów cywilnoprawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

  • księgowanie list płac oraz kontrola poprawności księgowań;

  • uzgadnianie sald na kontach związanych z wynagrodzeniami;

  • kontrola zgłoszeń i rozliczeń do ZUS i US;

  • sporządzanie raportów związanych z kosztami wynagrodzeń;

  • współpraca z operatorem świadczącym usługi w zakresie medycyny pracy oraz dodatkowych świadczeń medycznych;

  • utrzymywanie kontaktu z lokalnymi szkołami oraz sprawowanie opieki nad praktykantami;

  • współpraca z ubezpieczycielem obsługującym grupowe ubezpieczenie pracownicze.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;

  • poparta praktycznym doświadczeniem wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra znajomość zagadnień kadrowo-płacowych, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych;

  • doświadczenie w naliczaniu płac, sporządzeniu dokumentów kadrowych, sporządzaniu dokumentów ZUS (zgłoszeniowych, rozliczeniowych, zasiłkowych) oraz informacji PIT;

  • znajomość podstaw zasad rachunkowości;

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • podstawowa znajomość MS Office (w szczególności Excel);

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;

  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w podmiocie należącym do międzynarodowej sieci;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • dodatkowe przywileje i zniżki na pobyty w hotelach naszej sieci dla pracowników oraz ich bliskich.

Deo Hotel

Radisson Hotel Group jest jedną z największych i najbardziej dynamicznych grup hotelowych

w Europie i na świecie z 1350 hotelami w 105 krajach świata. Portfolio Radisson Hotel Group obejmuje m.in. takie światowe marki hotelarskie jak: Radisson Blu®, Radisson®, Radisson Red, Park Plaza®, Park Inn ® by Radisson i Country Inns & Suites By Radisson.

Radisson Hotel Group zatrudnia 88.000 osób na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883), prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj teraz.