Oferta pracy

Kierownik ds. kadr i płac

Ailleron

Ailleron

aleja Jana Pawła II 43b

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie spraw kadrowych i pracowniczych

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem umowy z pracownikiem, zleceniobiorcą i kontrahentem

  • Prowadzenie akt osobowych, dokumentacji personalnej i ewidencji czasu pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników, zleceniobiorców, kontrahentów oraz instytucji zewnętrznych

  • Sporządzanie deklaracji, rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS oraz prowadzenie korespondencji z instytucjami

  • Prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień oraz innych absencji

  • Naliczanie wynagrodzeń

  • Rozliczanie wydatków z ZFSS

  • Wsparcie merytoryczne w zakresie zagadnień prawa pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • Praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych (Enova i Płatnik)

  • Znajomość zasad naliczania kosztów autorskich

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron:

  • Elastyczne zatrudnienie

  • Brak dresscode

  • Pracuj jak i gdzie chcesz

  • Wspólne

  • Integracje

  • Firmowa

  • biblioteka

  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport

  • Angielski z native speakerem

  • 80 godzin szkoleniowych na rozwój

  • Codziennie świeże owoce i kawa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Ailleron

Ailleron to firma, która tworzy produkty własne oraz nowoczesne oprogramowanie dla liderów z branży bankowej oraz hotelarskiej. Tworzymy produkty dla współczesnej bankowości zawierające najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak AI, SaaS czy wielokanałową komunikację. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów stworzyliśmy produkty, które napędzają takich światowych gigantów jak mBank, Citi Bank, Standard Chartered i Santander. Nasze sukcesy osiągamy dzięki nowoczesnym technologiom (AI, ML, Cloud i inne) oraz wykorzystaniu Scruma połączonego z zarządzaniem 3.0. Zatrudniamy prawie 400 osób - programistów, testerów i wspierających ich ekspertów.

Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do nich!

Przewiń do profilu firmy