Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. kadr i płac

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TERRAVITA  Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,
     producent wyrobów czekoladowych

    Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Główne zadania na stanowisku:

    • zapewnienie zgodności prawnej dokumentów i procesów kadrowo-płacowych, przechowywania danych osobowych oraz obiegu informacji
    • doskonalenie procesów płacowych oraz współtworzenie i wprowadzanie nowych systemów wynagradzania
    • budowanie zaangażowania pracowników oraz kształtowanie systemów motywacyjnych
    • wspieranie kadry kierowniczej w zakresie wdrożenia i rozwoju pracowników oraz integrowania zespołów
    • tworzenie i wdrażanie systemu szkoleń pracowników oraz zarządzanie budżetem szkoleniowym
    • sporządzanie dla zarządu analiz, statystyk oraz monitorowanie strategicznych dla firmy wskaźników personalnych
    • współpraca z firmami rekrutacyjnymi, agencjami pracy i uczelniami
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku pracy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, ekonomia, psychologia i pokrewne)
    • min. 6 letnie doświadczenie w pracy w obszarze HR, w tym co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym w firmach o profilu produkcyjnym lub produkcyjno-handlowym
    • dobra znajomość przepisów prawa dotyczących obszaru kadr, płac i ubezpieczeń społecznych
    • praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych
    • znajomość nowoczesnych metod i narzędzi stosowanych w obszarze HR, m.in. doświadczenie w pracy w rekrutacji z narzędziami social media, a także w zakresie oceny kompetencji i potencjału zawodowego
    • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
    • zdolności organizacyjne, umiejętność planowania
    • dobra znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • możliwość awansu w strukturze firmy
    • realny wpływ na rozwój firmy poprzez wprowadzanie najnowszych rozwiązań z obszaru HR
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ".

    Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2016, poz. 922 z póź.zm.” Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.