Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Kadr i Płac

ExpanderO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obszaru kadr i płac w firmie zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi wytycznymi
  • zarządzanie małym zespołem specjalistów, planowanie działań i stałe monitorowanie efektów
  • prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem: umów o pracę, umów cywilno-prawnych, wypowiedzeń, świadectw pracy, zwolnień ze świadczenia pracy, skierowania na badania okresowe i innych)
  • przygotowywanie wewnętrznych procedur kadrowo-płacowych
  • nadzór funkcjonalny oraz nadzór nad wprowadzaniem koniecznych zmian dot. systemu informatycznego kadrowo - płacowego
  • wdrożenie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy administracji działu Kadr i Płac
  • raportowanie wyników do Dyrektora Departamentu

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w dziale HR
  • bardzo dobra znajomość zagadnień prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra znajomość programów płacowych, w szczególności ENOVA
  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na współpracę
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze wśród doświadczonych i zgranych zespołów
  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (przy wyjściu ze stacji Metra Dw. Gdański) i nowoczesnych warunkach (TOP 10 biur w Polsce!)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • Platforma kafeteryjna

Expander. Ekspert od spraw ważnych.

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do Klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich Klientów na każdym etapie ich życia.

Kierownik ds. Kadr i Płac, Warszawa