Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. kadr

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jedną z największych polskich firm doradztwa personalnego, obecną na rynku od 1993 roku. Koncentrujemy się na rekrutacji top managmentu, managerów i kluczowych specjalistów dla najważniejszych obszarów rynku. Wspieramy naszych Klientów w zakresie oceny kompetencji i potencjału pracowników za pośrednictwem narzędzi z rodziny Profiles International m.in. Profile XT/Profile XT Sales, Customer Service Profiles, Checkpoint 360*. Doradzamy również w takich obszarach jak outplacement, systemy wynagrodzenia i motywacji. Opracowujemy programy rozwojowe, Development i Assessment Centre oraz szkolenia skierowane do branży HR. W swojej ofercie mamy także usługi z zakresu Employer Brandingu, w tym międzynarodowe projekty jak Global Management Challenge i Enactus. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji z branży finansowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr.ref.: JM/KK/215

    Główne obowiązki:

    • odpowiedzialność za sporządzanie dokumentacji kadrowej i zarządzanie nią zgodnie z wymogami prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
    • sporządzanie sprawozdań i deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS
    • sporządzanie umów o pracę, dokumentów oraz innych zaświadczeń związanych z zatrudnieniem
    • doradztwo w zakresie administracji personalnej
    • przygotowywanie analiz i sprawozdań dotyczących zatrudnienia
    • koordynowanie pracy podległego zespołu

    Wymagania:

    • min. 4 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z administracją kadrową
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • bardzo dobra praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
    • samodzielność i elastyczność w działaniu
    • dobra znajomość programu MS Excel oraz systemów kadrowo-płacowych
    • odpowiedzialność i skrupulatność
    • zdolności analityczne
    • umiejętność pracy w dynamicznym i zmieniającym się środowisku pracy

    Firma oferuje:

    • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
    • pracę w międzynarodowej organizacji,
    • atrakcyjne świadczenia pracownicze i benefity

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego w temacie e-maila na adres:

    jm@bigram.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:

    Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. Personnel Consulting w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.