Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds kadrowo-płacowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Ecovis System Rewident jest obecna na rynku polskim od 1995 roku. Od 2007 roku należy do międzynarodowej sieci ECOVIS, działającej na rynku usług audytorskich, prawniczych, doradztwa gospodarczego, podatkowego oraz usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w wielu krajach w Europie a także w Azji i w USA.

    Firma świadczy usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa podatkowego, obsługi kadrowo – płacowej oraz  inwentaryzacji i szkoleń.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowe zarządzanie procesami kadrowo-płacowymi dla Klientów oraz zatrudniającej spółki
    • systemowy i merytoryczny nadzór nad jakością świadczonych usług: terminami i wynikami realizacji
    • odpowiedzialność za zgodność sporządzonej dokumentacji i wykonywanych działań z przepisami
    • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy. Identyfikacja pojawiających się problemów w zakresie współpracy i ich bieżące rozwiązywanie
    • uczestniczenie w spotkaniach z kluczowymi klientami w celu utrzymywania odpowiednich relacji z klientami, rozpoznawania ich oczekiwań, rozwiązywania problemów oraz kształtowania właściwego wizerunku firmy.
    • dbałość o rozwój pracowników, weryfikacja kompetencji pracowników.
    • określanie i weryfikowanie potrzeb szkoleniowych wspomagających jakość świadczonych usług zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
    • udział w spotkaniach rekrutacyjnych
    • nieustanna aktualizacja wiedzy w obszarze kadr i płac oraz proponowanie sposobu wdrożenia zmian w organizacji.
    • zarządzanie pracą podległego zespołu

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe z obszaru kadr i płac, zarządzania zasobami ludzkimi
    • min. 5-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej
    • znajomość prawa pracy, zasad naliczania wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
    • praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych, w tym CDN/Optima, Płatnik
    • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • biegła obsługa pakietu MS Office
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na współpracę
    • bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
    • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • pakiet opieki medycznej
    • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • dostęp do szkoleń i profesjonalnych publikacji
    • pracę w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informacje o Ecovis System Rewident Sp. z o.o. można znaleźć tutaj www.system-rewident.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ECOVIS System Rewident Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ECOVIS System Rewident Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.