Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. klientów biznesowych (m/k)

  • Chodzież, Czarnków, Gniezno, Koło, Konin, Międzychód, Oborniki, Piła, Poznań, Słupca, Szamotuły, Wągrowiec, Września, Złotów, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    EWE jako koncern energetyczny działa na rynku niemieckim od ponad 85 lat. W Polsce od prawie 20 lat zajmujemy się sprzedażą gazu ziemnego, usług energetycznych oraz energii elektrycznej. Posiadamy własną sieć dystrybucyjną. Dynamicznie rozwijamy zakres naszych usług zarówno pod względem terytorialnym jak i produktowym. Chcemy oferować klientom zróżnicowane rozwiązania multienergetyczne od jednego dostawcy.

    Miejsce pracy: Chodzież, Czarnków, Gniezno, Koło, Konin, Międzychód, Oborniki, Piła, Poznań, Słupca, Szamotuły, Wągrowiec, Września, Złotów
    Obszar działalności: woj. wielkopolskie

    A dokładniej szukamy:

    • ludzi zaangażowanych, którzy umieją i chcą osiągać sukcesy sprzedażowe
    • zorientowanych na klienta i łatwo nawiązujących kontakty biznesowe
    • z doświadczeniem w sprzedaży B2B (min. 2 lata), mile widziane w branży energetycznej
    • ale przede wszystkim osób odpowiedzialnych, samodzielnych, o wysokiej kulturze osobistej
    • z czynnym prawem jazdy kat. B

    Dla nas najważniejsi są:

    Ludzie
    Zasady
    Rozwój
    Inicjatywa
    Atmosfera

    Jeśli powyższy opis pasuje do Ciebie - czytaj dalej !!!

    Zadania dla Ciebie:

    • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
    • prowadzenie negocjacji, przygotowywanie analiz i rozwiązań dla klientów w oparciu o produkty z oferty spółki
    • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta
    • aktywne uczestnictwo w budowaniu marki EWE i rozwoju spółki
    • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży
    • raportowanie codziennej aktywności

    Oferujemy:

    • umowę o pracę z wysokim wynagrodzeniem zasadniczym i systemem prowizyjnym
    • narzędzia pracy - samochód (również do użytku prywatnego), laptop i telefon
    • elastyczny czas pracy
    • indywidualny plan rozwoju rozwijający Twoje umiejętności
    • ubezpieczenia zdrowotne, wypadkowe
    • dopłaty do wypoczynku, świadczenia socjalne oraz inne ciekawe benefity, których zakres sam możesz wybrać
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.