Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. klientów biznesowych (m/k)

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 26.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    EWE jako koncern energetyczny działa na rynku niemieckim od ponad 85 lat. W Polsce od prawie 20 lat zajmujemy się sprzedażą gazu ziemnego, usług energetycznych oraz energii elektrycznej. Posiadamy własną sieć dystrybucyjną. Dynamicznie rozwijamy zakres naszych usług zarówno pod względem terytorialnym jak i produktowym. Chcemy oferować klientom zróżnicowane rozwiązania multienergetyczne od jednego dostawcy.

    Zadania dla Ciebie:

    • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
    • prowadzenie negocjacji, przygotowywanie analiz i rozwiązań dla klientów w oparciu o produkty z oferty EWE
    • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta
    • aktywne uczestnictwo w budowaniu marki EWE i rozwoju spółki
    • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży
    • raportowanie codziennej aktywności

    Dla nas najważniejsi są:

    Ludzie
    Zasady
    Rozwój
    Inicjatywa
    Atmosfera

    Zainteresowany/a? Czytaj dalej !!!

    Jeśli:

    • masz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
    • masz doświadczenie w branży energetycznej
    • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
    • potrafisz pracować w MS Office
    • jesteś zorientowany na klienta
    • łatwo nawiązujesz i budujesz kontakty biznesowe

    …to ta oferta jest dla Ciebie!

    Oferujemy:

    • umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem zasadniczym
    • jasny i przejrzysty system prowizyjny
    • narzędzia pracy - samochód (również do użytku prywatnego), laptop i telefon
    • elastyczny czas pracy, Home Office
    • indywidualny plan rozwoju rozwijający Twoje umiejętności – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • prywatną opiekę medyczną (LUXMED)
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    Brzmi interesująco? Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji.
    Chętnie Cię poznamy!
    Na Twoje CV czekamy do 25.12.2018 r.

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.