Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. klientów biznesowych (m/k)

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    EWE jako koncern energetyczny działa na rynku niemieckim od ponad 85 lat. W Polsce od prawie 20 lat zajmujemy się sprzedażą gazu ziemnego, usług energetycznych oraz energii elektrycznej. Posiadamy własną sieć dystrybucyjną. Dynamicznie rozwijamy zakres naszych usług zarówno pod względem terytorialnym jak i produktowym. Chcemy oferować klientom zróżnicowane rozwiązania multienergetyczne od jednego dostawcy.

    Obszar działalności: woj. podlaskie

    A dokładniej szukamy:

    • ludzi zaangażowanych, którzy umieją i chcą osiągać sukcesy sprzedażowe
    • zorientowanych na klienta i łatwo nawiązujących kontakty biznesowe
    • z doświadczeniem w sprzedaży B2B (min. 2 lata), mile widziane w branży energetycznej
    • ale przede wszystkim osób odpowiedzialnych, samodzielnych, o wysokiej kulturze osobistej
    • z czynnym prawem jazdy kat. B

    Dla nas najważniejsi są:

    Ludzie
    Zasady
    Rozwój
    Inicjatywa
    Atmosfera

    Jeśli powyższy opis pasuje do Ciebie - czytaj dalej !!!

    Zadania dla Ciebie:

    • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
    • prowadzenie negocjacji, przygotowywanie analiz i rozwiązań dla klientów w oparciu o produkty z oferty spółki
    • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta
    • aktywne uczestnictwo w budowaniu marki EWE i rozwoju spółki
    • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży
    • raportowanie codziennej aktywności

    Oferujemy:

    • umowę o pracę z wysokim wynagrodzeniem zasadniczym i systemem prowizyjnym
    • narzędzia pracy - samochód (również do użytku prywatnego), laptop i telefon
    • elastyczny czas pracy
    • indywidualny plan rozwoju rozwijający Twoje umiejętności
    • ubezpieczenia zdrowotne, wypadkowe
    • dopłaty do wypoczynku, świadczenia socjalne oraz inne ciekawe benefity, których zakres sam możesz wybrać
    Brzmi interesująco? Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji.
    Chętnie Cię poznamy!

    Na Twoje CV czekamy do dnia 30.06.2018r.
    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.