Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Klientów Kluczowych

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SGT S.A. - lider rynku usług telewizyjnych, cyfrowych i rozwiązań technologicznych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    województwo: lubelskie, świętokrzyskie, mazowieckie

    Główne obowiązki

    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych
    • prowadzenie szkoleń i prezentacji
    • negocjowanie warunków handlowych
    • analizowanie wyników swojej pracy
    • monitorowanie sytuacji rynkowej oraz działań konkurencji

    W zamian za to oferujemy:

    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • ciekawe wyzwania w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • umowę o pracę i atrakcyjny system wynagradzania
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
    • świetną atmosferę

    W pracy na tym stanowisku niezbędne będą:

    • znajomość zagadnień związanych z telekomunikacją i szeroko rozumianym IT
    • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
    • gotowość do częstych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)
    • umiejętność dobrego organizowania sobie pracy
    • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z ludźmi
    • dyspozycyjność
    • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając na przycisk Aplikuj poniżej.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).