Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Klientów Kluczowych

Toya Sp. z o. o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów firmowych,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,

  • przygotowywanie ofert i zawieranie umów na usługi,

  • raportowanie wyników sprzedażowych,

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

  • zaangażowanie w rozwój firmy Toya w regionie.

Nasze wymagania

  • min. 6 miesięcy doświadczenia w sprzedaży,

  • gotowość do realizacji postawionych planów sprzedażowych,

  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • samodyscyplina i silna orientacja na wynik,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • dobrą, przyjazną atmosferę w pracy,

  • Umowę o prace

  • wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny,

  • pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Dział Sprzedaży B2B, w związku z dalszym rozwojem ogólnopolskich struktur sprzedaży do klientów biznesowych, poszukuje pracowników na stanowisko Kierownika ds. Klientów Kluczowych.

Jeśli jesteś zainteresowany lub możesz polecić kogoś z doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej i sprzedaży do klientów biznesowych zapraszamy do aplikacji.

Jeden z sześciu największych operatorów kablowych w Polsce i jako jedyny z nich jest oparty wyłącznie na polskim kapitale. Oferuje nowoczesne usługi telekomunikacyjne: telewizję cyfrową, dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz telefonię, zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Swoje usługi świadczy dla 170 tysięcy Abonentów we własnych sieciach w kilku miastach w Polsce. Dostarcza również sygnał telewizji cyfrowej do 100 tysięcy gniazd w ponad dwudziestu sieciach partnerskich na terenie całego kraju. TOYA jest firmą zorientowaną na nowe technologie i rozwija wiele innowacyjnych projektów opartych o własne rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy