Kierownik ds. Klientów Kluczowych – Rozwiązania Zintegrowane (ICT)

NetiaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapraszamy Cię do realizacji zadań związanych z:

  • sprzedażą produktów i usług ICT (Cloud, Security, Data Center, IoT, WiFi Marketing, BI, AI)

  • udziałem w przygotowaniu koncepcji zintegrowanych, nowoczesnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Cloud, Security, WiFi i IoT

  • pozyskiwaniem nowych Klientów oraz utrzymywaniem relacji z pozyskanymi już kluczowymi Klientami biznesowymi

  • przygotowaniem ofert handlowych, negocjowaniem warunków umów oraz prowadzeniem prezentacji dla Klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań w sektorze B2B w branży teleinformatycznej (mile widziane doświadczenie w sprzedaży w firmie integratorskiej)

  • dobra znajomość zagadnień technicznych z dziedziny nowych technologii, telekomunikacji i informatyki

  • znajomość rozwiązań opartych o usługi Cloud oraz Security

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu dużych Klientów biznesowych

  • orientacja na realizację celów biznesowych

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • biegłość w prowadzeniu prezentacji

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • szkolenia i rozwój

  • przyjazny tryb wdrożenia

  • ubezpieczenie grupowe

  • praca w zgranym zspole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku

  • w przypadku stanowisk handlowych: atrakcyjny system prowizyjny oparty o realizację celów sprzedażowych

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • atrakcyjna oferta na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu