Kierownik ds. Klientów Kluczowych – Rozwiązania Zintegrowane (ICT)

Netia

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapraszamy Cię do realizacji zadań związanych z:

  • Sprzedażą produktów i usług ICT (Cloud, Security, Data Center, IoT, WiFi Marketing, BI, AI)

  • Udziałem w przygotowaniu koncepcji zintegrowanych, nowoczesnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Cloud, Security, WiFi i IoT

  • Pozyskiwaniem nowych Klientów oraz utrzymywaniem relacji z Pozyskanymi już kluczowymi Klientami biznesowymi

  • Przygotowaniem ofert handlowych, negocjowaniem warunków umów oraz prowadzeniem prezentacji dla Klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań w sektorze B2B w branży teleinformatycznej (mile widziane doświadczenie w sprzedaży w firmie integratorskiej)

  • Dobra znajomość zagadnień technicznych z dziedziny nowych technologii, telekomunikacji i informatyki

  • Znajomość rozwiązań opartych o usługi Cloud oraz Security

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu dużych Klientów biznesowych

  • Orientacja na realizację celów biznesowych

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • Biegłość w prowadzeniu prezentacji

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • szkolenia i rozwój

  • Przyjazny tryb wdrożenia

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca w zgranym zespole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku

  • w przypadku stanowisk handlowych: atrakcyjny system prowizyjny oparty o realizację celów sprzedażowych

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Atrakcyjna oferta na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu