Kierownik ds. Klientów Kluczowych – Rozwiązania Zintegrowane (ICT)

Netia

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług ICT (Cloud, Security, Data Center, IoT, WiFi Marketing, BI, AI)

  • Udział w przygotowaniu koncepcji zintegrowanych, nowoczesnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Cloud, Security, WiFi i IoT

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji z Pozyskanymi już kluczowymi Klientami biznesowymi

  • Przygotowanie ofert handlowych, negocjowanie warunków umów oraz prowadzenie prezentacji dla Klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań w sektorze B2B w branży teleinformatycznej (mile widziane doświadczenie w sprzedaży w firmie integratorskiej)

  • Dobra znajomość zagadnień technicznych z dziedziny nowych technologii, telekomunikacji i informatyki

  • Znajomość rozwiązań opartych o usługi Cloud oraz Security

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu dużych Klientów biznesowych

  • Orientacja na realizację celów biznesowych

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • Biegłość w prowadzeniu prezentacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Szkolenia i rozwój

  • Przyjazny tryb wdrożenia

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca w zgranym zespole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Atrakcyjna oferta na produkty Netii oraz Grupy Polsat Plus

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Netia

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Przewiń do profilu firmy