Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Kluczowych Klientów AGRO Formulacje

Synthos AgroO firmie

  • Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Synthos Agro

Chemików 1

Oświęcim

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i realizacja strategii rozwoju Contract Manufacturing
  • Tworzenie planów sprzedaży w wymiarze rocznym i operacyjnym miesięcznym
  • Realizacja i rozwój celów sprzedażowych
  • Kwartalna weryfikacja wyników biznesu
  • Poszukiwanie i rozwój portfolio klientów oraz zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi pozyskanych klientów
  • Zarządzanie oczekiwaniami, analizowanie potrzeb klienta i jednoczesne identyfikowanie nowych obszarów współpracy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Wsparcie techniczne dla klientów
  • Znajomość technicznych aspektów procesu formulacji i wymagań klientów
  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących środków ochrony roślin
  • Komunikacja z produkcją i R&D w celu spełnienia oczekiwań klienta i realizacji wymagań kontraktowych
  • Przygotowanie i obsługa audytów fabryki
  • Rozwijanie reputacji firmy dzięki najwyższej jakości świadczonych usług i doskonałej obsłudze klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie rolnicze, technologia chemiczna lub pokrewne)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnych stanowiskach w Contract Manufacturing (warunek konieczny)
  • Znajomość branży agrochemicznej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Umiejętność oceny i identyfikacji potrzeb klienta
  • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Orientacja na cele
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • dobrą atmosferę i fajnych ludzi
  • ciekawe projekty do zrealizowania
  • nowe wyzwania i zadania
  • możliwość budowania swoich kompetencji
  • swobodny przepływ wiedzy
  • dostęp do platformy e-learningowej
  • udział w szkoleniach
  • miejsce parkingowe
  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Grupa Synthos to jeden z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, który istnieje na rynku od ponad 70 lat. Zatrudniamy blisko 3600 pracowników w 6 lokalizacjach w Polsce i za granicą: Oświęcim, Sochaczew, Kralupy (Republika Czeska), Wingles (Francja), Breda (Holandia) i Schkopau (Niemcy).

Siedziba główna firmy mieści się w Oświęcimiu, gdzie ulokowane jest również nasze Centrum Badawczo - Rozwojowe.

Kierownik ds. Kluczowych Klientów AGRO Formulacje, Chemików 1, Oświęcim