Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

GEFCO PolskaO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz rozwój współpracy z kluczowymi klientami firmy

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych

  • Identyfikacja obszarów do rozwoju współpracy z obecnymi klientami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Monitorowanie i analiza jakości usług obsługiwanych klientów

  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia najwyższego poziomu świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży usług w branży logistycznej – min. 3 lata

  • Znasz standardy obsługi klienta w branży TSL

  • Bardzo dobrze znasz język angielski

  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne

  • Cechują Cię wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów

  • Prezentujesz wysoki poziom kultury osobistej i znajomość etykiety biznesu

  • Jesteś komunikatywny i samodzielny w działaniu

  • Potrafisz dobrze organizować sobie pracę

  • Bardzo dobrze posługujesz się narzędziami pakietu MS Office

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji oraz merytoryczne wsparcie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, akademie i projekty

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagradzania wraz z premią

  • Kafeteryjny system benefitów (do wyboru m.in.: Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy)

  • Dopłaty z ZFŚS

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość nauki języków obcych

GEFCO Polska

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy