Kierownik ds. Kluczowych Klientów (eksport)

Hochland Polska Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pełna odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych do Klientów z terenu Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Litwy, Łotwy i Estonii.

  • Prognozowanie sprzedaży do poziomu kategorii i Klienta.

  • Negocjacje z Klientami oraz egzekucja ustaleń.

  • Szukanie dodatkowych możliwości sprzedażowych, tworzenia przewagi konkurencyjnej w relacjach biznesowych z Klientami

  • Ścisła współpraca w działami Obsługi Klienta, Wsparcia Sprzedaży oraz działami Marketingu, Łańcucha Dostaw i Jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane Kierunki to Technologia Spożywcza, Towaroznawstwo, Ekonomia, prawo.

  • Ok. 5-letnie doświadczenie w eksporcie w branży spożywczej, najchętniej - nabiałowej.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, to warunek konieczny do tego, by osiągnąć sukces na tym stanowisku.

  • Umiejętność pracy z ludźmi, łatwość i sprawność w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji biznesowych.

  • Orientacja na Klienta i cele – konsekwencja, systematyczność i rzetelność w wykonywaniu zadań.

  • Umiejętności negocjacyjne oraz sprawność w prowadzeniu prezentacji.

  • Samodzielność w działaniu oraz kreatywność.

  • Umiejętność działania pod presją czasu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Hochland Polska, biuro w Poznaniu. WAŻNE! możesz pracować z dowolnego miejsca w Polsce.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • służbowy samochód do użytku prywatnego

    • program emerytalny

    • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

    • preferencyjne pożyczki

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie usług turystycznych

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wypoczynku

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • pikniki rodzinne

    • dodatkowy urlop

    • udział w zyskach Grupy Hochland

    • program nagradzania i doceniania pracowników

    • dofinansowanie posiłków w pracy

    • platforma kafeteryjna Sodexo

    Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). Mamy też nowe biuro w Poznaniu, gdzie mieści się większość funkcji administracyjnych. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

    Przewiń do profilu firmy
    Tak się u nas pracuje