Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów (HoReCa)

Eurocash S.A.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Eurocash Gastronomia to wiodący dystrybutor towarów spożywczych do rynku HoReCa. Aktualnie do naszej centrali poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko:

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Pozyskiwanie nowych klientów kluczowych – z sektora sieci gastronomiczne, stacje paliw, sieci sklepów z bistro itp;
  • Realizację planu rozwoju sprzedaży do powierzonych Kluczowych Klientów (już pozostających w obsłudze Eurocash Gastronomia);
  • Negocjowanie warunków handlowych, umów o współpracy, przygotowywanie przetargów;
  • Bieżąca analiza i monitorowanie wyników sprzedażowych powierzonych Kluczowych Klientów (obrót, cash marża, rentowność) reagowanie na odchylenia;
  • Zapewnienie opieki nad  kluczowymi Klientami poprzez nadzorowanie procesów sprzedaży i obsługi klienta, we współpracy z zespołami Logistyki i Obsługi Klienta;
  • Koordynacja akcji specjalnych u klientów;
  • Nadzór nad wprowadzaniem nowych produktów odpowiadających potrzebom realizacji planów sprzedaży;
  • Udział w procesach planowania sprzedaży, prognozowania i budżetowania.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku KAM w firmie dystrybucyjnej z branży HORECA (food);
  • Wcześniejsze doświadczenia i sukcesy w pozyskiwaniu i rozwoju współpracy z kluczowymi klientami na rynku gastronomicznym;
  • Orientacja na osiąganie wyników, zaangażowanie w powierzane zadania i kreatywne w podejściu do współpracy z klientami;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, wystarczające do przygotowywania złożonych kalkulacji np. pod kątem przygotowywanych dla Klientów ofert w tym techniczne umiejętności obsługi arkuszy kalkulacyjnych;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i chęć rozwoju w tym kierunku;
  • Znajomość języka angielskiego.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Możliwość udziału w budowaniu nowych projektów o znaczeniu strategicznym dla firmy;
  • Możliwości szybkiego dalszego rozwoju i awansu w ramach Grupy Eurocash w stronę stanowiska zarządzającego pracownikami;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, smartfon);
  • Szeroki pakiet benefitów socjalnych (karty medyczne i sportowe, paczki i pikniki pracownicze, bony, losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne, konkursy i stypendia dla dzieci, spotkania noworoczne i inne);

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy