Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Hurtowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie. Staramy się dostarczyć naszym konsumentom rewolucyjne rozwiązania, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. Dywizja RB Health to portfolio znanych marek: Enfamil, Nurofen, Strepsils, Durex, Scholl, Veet, Dettol, Gaviscon i Nutramigen.

    Obecnie do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce Pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • współpraca z hurtowniami w obszarze przetargów szpitalnych
    • bieżące monitorowanie, weryfikacja i analiza warunków zamówień
    • ścisła współpraca z klientami firmy, dbanie o wizerunek firmy
    • stała współpraca z zespołem Key Account Hospital w celu zapewnienia wsparcia działań w szpitalach
    • bieżąca współpraca z pracownikami firmy oraz z dostawcami zewnętrznymi usług
    • tworzenie długotrwałych relacji biznesowych z kluczowymi hurtowniami
    • monitoring przetargów szpitalnych
    • zapewnienie zgodności dzialań z klientami w zakresie „Prawa farmaceutycznego i Kodeksu Etycznego”
    • przygotowywanie analiz postewaluacyjnych, raportów i rekomendacji

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • praktyczna znajomość środowiska Windows i pakiet MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem bardzo dobrej znajomości MS Excel)
    • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów, a także umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
    • samodzielność i umiejętność priorytetyzacji zadań, umiejętność radzenia sobie z pracą presją czasu
    • skrupulatność i terminowość w realizowaniu zadań
    • doświadczenie w przygotowaniu przetargów dla klientów pośrednich, będzie dodatkowym atutem
    • mobilność na terenie Polski

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na czas nieokreślony na stanowisku menedżerskim z szerokim pakietem benefitów, w tym samochód służbowy, karta sportowa, opieka medyczna, premie
    • samodzielną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku z szerokim zakresem odpowiedzialności.
    • możliwość realizacji własnych, niestandardowych pomysłów.
    • szeroki zakres możliwości rozwoju w przyszłości w różnych działach w firmie w Polsce i za granicą.
    Game Changers only. Let’s talk.
    RB.com/pl

    We asked May to
    market Durex in China.
    She didn't talk about condoms.
    Great work, May!
    Are you a Game Changer
    like May?

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    www.rb.com/pl