Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (o ile takie dane zostały przeze mnie podane) przez Rosti Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Myśliwska 18, 15-569 Białystok, w celu realizacji procesu rekrutacji.
Rosti Poland

Kierownik ds. Kluczowych Klientów (Key Account Manager)

Rosti PolandO firmie

  • Myśliwska 18, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 13 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Myśliwska 18

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwijanie relacji z istniejącymi klientami (duże, renomowane zagraniczne koncerny).

  • Stworzenie i nadzorowanie planu rozwoju powierzonych klientów.

  • Identyfikowanie potrzeb klientów, prowadzenie konsultacji.

  • Przygotowywanie i prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych.

  • Współpracę z wewnętrznymi działami w firmie przy wycenach i wdrażaniu nowych produktów.

  • Dbanie o satysfakcję klienta w obszarze realizacji zamówień.

  • Tworzenie sprawozdań, raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne będzie atutem).

  • Rozumie zagadnień biznesowych i ekonomicznych.

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej, sprzedaży B2B lub motoryzacyjnej.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz prezentacyjne.

  • Znajomość zagadnień technicznych, pracy z rysunkami technicznymi, specyfikacją produktów będzie atutem.

  • Entuzjazm, energia, proaktywność w działaniu.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Rozwojowe stanowisko o międzynarodowym zasięgu we wspaniałym zespole komercyjnym.

  • Dużą samodzielność i udział w nowatorskich projektach.

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podniesienia własnych kompetencji.

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • program usprawnień pracowniczych

  • szkolenia

Etapy rekrutacji
1

selekcja i kontakt z wybranymi kandydatami

2

spotkanie online

3

spotkanie w siedzibie firmy

4

informacja zwrotna

Tak się u nas pracuje