Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

PamapolO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Firma Pamapol S.A. poszukuje kreatywnych, otwartych do wyzwań osób na stanowisko Key Account Managera w Kanale Klientów Kluczowych (sieci międzynarodowe).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe

  • Min 3 lata doświadczenie jako Key Account Manager w branży FMCG, preferowane kategorie - przetwory mięsne, warzywne, produkty azjatyckie

  • Doświadczenie we współpracy z najważniejszymi sieciami wielkopowierzchniowymi na rynku polskim

  • Doświadczenie w projektach Marek Własnych

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych, prowadzenia negocjacji oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

  • Niezależność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej

  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, sprzedażowe i negocjacyjne.

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy Kat. B

To oferujemy

  • · - atrakcyjny system wynagrodzenia;

  • · - umowa o pracę;

  • · - niezbędne narzędzia pracy – telefon, tablet, samochód

  • · - pracę w młodym, ambitnym zespole;

  • · - możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy.