Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

KRAK-OLD ELMET sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

KRAK-OLD ELMET sp. z o.o.

Przemysłowa 6

Koszalin

KRAK-OLD ELMET jest siecią hurtowni elektrotechnicznych. Spółka jest członkiem wiodącej w Polsce grupy zakupowej branży elektrycznej PGE Forum-Rondo. KRAK-OLD ELMET stanowi część grupy KRAK-OLD, która poza dystrybucją działa również w obszarze produkcji elementów metalowych, elektroizolacyjnych, krążników, opakowań oraz elektroniki. Profil działalności grupy KRAK-OLD można obejrzeć na stronach: www.krak-old.pl oraz www.elmetsa.pl.

Opis stanowiska:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów z wykorzystaniem wszystkich możliwych źródeł ich pozyskania;
  • negocjowanie i ustalanie warunków handlowych;
  • dbałość o jak najwyższy standard obsługi klienta;
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • bieżąca analiza działań sprzedażowych i poprawa ich efektywności;
  • realizację celów sprzedażowych i systematyczną poprawę wyników;
  • bieżące raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • kompetencje handlowe oraz chęć ich rozwijania;
  • doświadczenie w rozwijaniu sprzedaży B2B;
  • otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • zaangażowanie i inicjatywa, orientacja na cele i wyniki;
  • znajomość branży elektrotechnicznej, rynku handlu hurtowego artykułami elektrotechnicznymi;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne;
  • operatywność, skuteczność, dobra organizacja pracy własnej;
  • rzetelność, uczciwość, wysoka kultura osobista;
  • czynne prawo jazdy kategorii B, częste wyjazdy do klientów;
  • znajomość MS Office;
  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stałe wynagrodzenie, premię, atrakcyjny system prowizyjny, ZFŚS;
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
ze wskazaniem stanowiska i branży klikając w przycisk:

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy