Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Europapier Polska Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • skuteczne i profesjonalne zarządzanie powierzonym portfelem klientów rynku Printing & Packaging w regionie warszawskim i woj. mazowieckiego

  • nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych na powierzonym rynku

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów z wykorzystaniem wszystkich możliwych źródeł ich pozyskania

  • bieżące monitorowanie i analiza rynku Printing & Packaging, poszukiwanie szans rozwoju produktu i biznesu

Nasze wymagania

  • minimum 5- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w kanale Printing&Packaging

  • inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu

  • wysoka orientacja na realizację celów biznesowych

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • wykształcenie wyższe

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację

  • znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie będącej częścią Grupy Heinzel

  • prywatną opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, bony świąteczne

  • telefon służbowy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Europapier Polska Sp. z o.o.

Europapier Polska należy do Grupy Heinzel i jest jednym z 13 oddziałów firmy, działającej w środkowo-wschodniej części Europy. Spółka jest w grupie największych dystrybutorów podłoży do druku i liderem na rynku polskim w sprzedaży mediów do reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Pełna oferta firmy zawiera się w 5 grupach produktowych – Print and Pack, Office, Visual Media, Retail, a od niedawna także Higiena. W Polsce Europapier świadczy swoje usługi od 1991 r.

Przewiń do profilu firmy