Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

ARGENTA

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów diagnostycznych, sprzętu i wyposażenie laboratoryjnego z obszaru badań jakości i bezpieczeństwa żywności;

  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z Klientami kluczowymi;

  • Wsparcie merytoryczne i techniczne w zakresie produktów z portfolio firmy;

  • Dbałość o realizację założonych planów sprzedażowych;

  • Monitorowanie działań konkurencji;

  • Analiza rynku i dostosowanie oferty do potrzeb klienta;

  • Sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych zadań;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (nauki przyrodnicze; technologia żywności, chemia) – warunek konieczny;

  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży na podobnym stanowisku,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • dobra znajomość MS Office;

  • mobilność i gotowość do pracy w terenie;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość technik sprzedaży, udokumentowane sukcesy w sprzedażowe;

  • umiejętność wyznaczania priorytetów;

  • umiejętność współpracy w zespole;

  • samodzielność i skuteczność w działaniu;

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • motywacyjny system premiowy uzależniony od realizacji targetu;

  • prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ZFŚS;

  • pakiet szkoleń wdrażających;

  • możliwość użytkowania auta służbowego do celów prywatnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ARGENTA

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy