Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Led

Tuplex TD sp. z o.o. sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

TUPLEX Sp. z o.o. – ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w obszarze BUDOWNICTWA * PRZEMYSŁU * REKLAMY. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, dziś jesteśmy dużą międzynarodową organizacją z Centralą w Warszawie, współpracującą ze światowymi koncernami.
W związku z dynamicznym rozwojem naszego portfolio dedykowanego do branży reklamowej – agencje reklamowe i producenci reklam oraz innowacjami w segmencie produktów LED poszukujemy kandydatów zainteresowanych udziałem w prestiżowym projekcie:
Kierownik ds. Kluczowych Klientów – LED
Lokalizacja biura: Warszawa
Zasięg działania: ogólnopolski
Numer ref.: Nr ref.: KAM/LED/051020
Zadaniem zatrudnionej osoby będzie sprzedaż produktów i fachowe doradztwo techniczne dla kluczowych klientów w zakresie doboru rozwiązań LED.
Ofertę kierujemy do osób z doświadczeniem sprzedażowym w branży oświetleniowej lub pokrewnej, otwartych na dalszy rozwój w dziedzinie sprzedaży i współtworzenia oferty handlowej produktów wysokospecjalistycznych.

Oferujemy:

  • unikalną na rynku ścieżkę rozwoju kompetencji w dziedzinie sprzedaży i kształtowania oferty
  • bieżącą, profesjonalną współpracę i wsparcie biznesowe Category Managera
  • samodzielne stanowisko z system motywacyjny powiązany z indywidualnymi wynikami
  • pracę w dużej, nowocześnie zorganizowanej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwojowej firmie z 30 letnią tradycją na rynku, opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę pracy i kulturę organizacyjną opartą na partnerstwie

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów z segmentu technologii LED, fachowa obsługa bieżących zapytań klientów – wyceny, oferty, rozwiązania techniczne, nadzór nad zleceniami
  • pozyskiwanie nowych projektów i nowych klientów na rynku ogólnopolskim
  • specjalistyczne doradztwo techniczne w zakresie doboru efektywnych rozwiązań technologii LED
  • rozwój grupy produktowej LED, współpraca z działem zakupów w zakresie budowania oferty handlowej – dywersyfikacja cenowa i produktowa, nowości
  • monitorowanie rynku i konkurencji

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów LED i/lub oświetleniowych na samodzielnym stanowisku, poparte sukcesami oraz znajomością rynku i branży – warunek konieczny
  • specjalistyczna wiedza z zakresu technologii LED; znajomość branży oświetleniowej i doświadczenie w doradztwie technicznym w tej dziedzinie będą szczególnym atutem
  • wykształcenie wyższe
  • doskonałe umiejętności handlowe, negocjacyjne, budowania relacji B2B
  • ambicja i silna orientacja na osiąganie celów biznesowych
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy

Aplikacje ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

UWAGA: Prosimy o zaznaczenie numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy