Kierownik ds. kluczowych klientów

PPH Temar sp. z o.o. sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą: 40-749 Katowice, ul. Tartaczna 34

Wiodący w Polsce importer serów oraz artykułów nabiałowych, bogatej gamy napojów roślinnych w ramach rozwoju działalności poszukuje nastawionej na realizację celów osoby na stanowisko

KIEROWNIK DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Główne cele i obowiązki

  • Współpraca z centralami międzynarodowych i polskich sieci handlowych.
  • Udział w opracowaniu i tworzeniu strategii, planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie z nimi długofalowych relacji.
  • Negocjowanie warunków współpracy z Kontrahentami, również z sieciami sklepów specjalistycznych.
  • Współodpowiedzialność za rozwój Firmy we wskazanych kanałach dystrybucji.
  • Współpraca z innymi działami Firmy.

Od kandydatów oczekujemy

  • Minimum 2 – letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika ds. Kluczowych Klientów w branży FMCG.
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów świeżych (będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętności negocjacyjnych oraz koordynacyjnych w pracy nad kilkoma projektami.
  • Wysokich zdolności interpersonalnych.
  • Dyspozycyjności oraz gotowości do częstych wyjazdów służbowych.
  • Znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodne prowadzenie negocjacji.
  • Kreatywności i silnej motywacji do pracy, orientacji na sukces.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, związane z wynikami pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.
  • Pakiety socjalne.

ZGŁOSZENIA (CV ze zdjęciem, list motywacyjny, referencje, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy